Career

Content Managera ze znajomością języka polskiego

Tamga to międzynarodowa firma fintech, która dostarcza rozwiązania technologiczne i marketingowe dla sektora finansowego. Misją firmy jest zwiększanie wiedzy finansowej ludzi oraz sprawianie, by produkty finansowe były proste i dostępne.

TamgaTeam to nie tylko pracownicy, którzy pracują nad wspólnymi zadaniami. To społeczność skupiająca ambitnych ludzi, którzy zawsze szukają możliwości, a nie dróg na skróty. Ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i dążą do tego.

W związku z aktywnym rozwojem firmy  poszukujemy do naszego zespołu utalentowanego i kreatywnego: Content Managera ze znajomością języka polskiego.

Wymagania:

•           Znajomość języka polskiego na poziomie native speakera.

•           Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów sprzedażowych, informacyjnych i SEO

•           Doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu copywriterami

•           Podstawowa wiedza z zakresu SEO będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

•           Sporządzanie specyfikacji technicznych dla copywriterów i korektorów, sprawdzanie, redagowanie i publikowanie tekstów sprzedażowych, informacyjnych i SEO. Samodzielne pisanie tekstów sprzedażowych, informacyjnych i SEO.

•           Tłumaczenie treści na język polski (artykuły, biuletyny e-mail, strony docelowe) w razie potrzeby.

•           Opracowanie struktury i zawartości stron landing page i sprzedażowych, ustalanie zadań dla projektantów IT

Z nami otrzymasz:

•           Stabilność finansową - oferujemy konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie.

•           Pracę w fajnym zespole profesjonalistów, w którym każdy kocha swoją pracę.

•           Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

•           Udział w ciekawych i dużych projektach.

•           Wygodny grafik pracy.

•           Płatne wakacje raz w roku.

•           Dofinansowanie w wysokości 50% do kursów, zajęć sportowych, ubezpieczeń

Czekamy na Twoje CV i prosimy o podanie wymagań dotyczących wynagrodzenia.