Career

Testera manualnego QA

Tamga to międzynarodowa firma fintech, która dostarcza rozwiązania technologiczne i marketingowe dla sektora finansowego. Misją firmy jest zwiększanie wiedzy finansowej ludzi oraz sprawianie, by produkty finansowe były proste i dostępne.

TamgaTeam to nie tylko pracownicy, którzy pracują nad wspólnymi zadaniami. To społeczność skupiająca ambitnych ludzi, którzy zawsze szukają możliwości, a nie dróg na skróty. Ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i dążą do tego.

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego testera manualnego QA.

Wymagania:

•           1,5 roku doświadczenia w testowaniu manualnym;

•           Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych (Android, IOS) oraz korzystaniu z Xcode/Android Studio;

•           Znajomość metodologii testowania;

•           Dobre zrozumienie zasad UX/UI;

•           Doświadczenie z Crashlytics/TestFlight/lub podobnymi programam;

•           Doświadczenie z emulatorami mobilnymi;

•           Doświadczenie z systemami śledzenia błędów;

•           Doświadczenie w pisaniu dokumentacji testowej / Techniki Projektowania Testów;

•           Wprowadzenie do GitFlow.

Obowiązki:

•           Testowanie produktów (Web, Mobile, Desktop);

•           Praca z dokumentacją testową;

•           Poprawa błędów i kontrola błędów;

•           Przekazywanie wyników testów odpowiednim stronom;

•           Testowanie/walidacja wymagań;

•           Przeprowadzenie testu automatycznego i analiza wyników;

•           Trochę doświadczenia w testowaniu oprogramowania (webowego i mobilnego).

Z nami otrzymasz:

•           Stabilność finansową - oferujemy konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie.

•           Pracę w fajnym zespole profesjonalistów, w którym każdy kocha swoją pracę.

•           Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

•           Udział w ciekawych i dużych projektach.

•           Wygodny grafik pracy.

•           Płatne wakacje raz w roku.

•           Dofinansowanie w wysokości 50% do kursów, zajęć sportowych, ubezpieczeń

Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail, wskazując swoje oczekiwania płacowe.