Career

Kierownik projektu Prestamo

Head Office

   Préstamo Rápido to internetowa usługa pożyczkowa w Hiszpanii od TAMGA, której głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów finansowych użytkowników bez długiego oczekiwania i osobistych wizyt w bankach i urzędach. Aby otrzymać pożyczkę w Préstamo Rápido, wystarczy dostęp do Internetu, dane osobowe i otwarte konto bankowe. A dzięki innowacyjnym technologiom TAMGA średni czas pomiędzy wypełnieniem wniosku a zasileniem konta wynosi 3-5 minut.

    Nasz zespół poszukuje lidera, który będzie aktywnie pracował nad rozwojem projektu. Potrzebujemy gracza zespołowego z nowymi pomysłami, gotowego do rozwijania kreatywnych koncepcji promocji produktów i gotowego wziąć odpowiedzialność za wynik.

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  •  Doświadczenie w projektach Fintech;
  •  Doświadczenie w marketingu cyfrowym (wymagana znajomość narzędzi) lub sprzedaży online;
  •  Doświadczenie w budowaniu zespołu;

Obowiązki obejmą:

  •  Zrozumienie konsumentów produktu, sprzedaż produktu;
  •  Tworzenie i ochrona modelu finansowego projektu (wspólnie z analitykiem finansowym);
  •  Analiza konkurencji i podobnych produktów na rynku;
  •  Formowanie propozycji strategii rozwoju projektu w perspektywie krótko- i długoterminowej oraz jej obrona przed akcjonariuszem;
  •  Opracowanie strategii marketingowej oraz metod/kanałów promocji;
  •  Utworzenie i zarządzanie zespołem wielofunkcyjnym (IT, marketing, analityka, finanse);
  •  Budżetowanie miesięczne, zarządzanie zasobami;
  •  Zapewnienie realizacji kluczowych KPI projektu w uzgodnionym modelu finansowym, bezpośrednia odpowiedzialność za rentowność projektu.

W zamian oferujemy:

  •  Stabilność finansowa – godna i terminowa praca;
  •  Pracuj w fajnym zespole profesjonalistów, w którym każdy kocha swoją pracę;
  •  Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery;
  •  Udział w ciekawych i dużych projektach;
  •  Dogodny grafik pracy;
  •  Roczny płatny urlop; brak ubioru;
  •  Odszkodowanie 50% miodu. ubezpieczenia, sport i kursy.

Wyślij swoje CV, wskazując swoje oczekiwania płacowe.