Career

.Net programista

Tamga to międzynarodowa firma fintech, która dostarcza rozwiązania technologiczne i marketingowe dla sektora finansowego.

Misją firmy jest zwiększanie wiedzy finansowej ludzi oraz sprawianie, by produkty finansowe były proste i dostępne.

Tamga Team to nie tylko pracownicy, którzy pracują nad wspólnymi zadaniami. To społeczność skupiająca ambitnych ludzi, którzy zawsze szukają możliwości, a nie dróg na skróty. Ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i dążą do tego.

W związku z aktywnym rozwojem firmy zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: .Net programista.

Wymagania:

•           Doświadczenie z aplikacjami WEB opartymi na.NET: od 2 lat: ASP.NET (MVC, API), C# i JavaScript;

•           Doświadczenie i chęć pisania kodu (C# i JavaScipt): NUnit, mockowanie frameworków;

•           Dogłębne zrozumienie SQL i baz danych, najlepiej MS SQL, Entity Framework, LINQ;

•           Silne umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów;

•           Koncepcja i projektowanie zorientowane obiektowo;

•           Dobra znajomość zaawansowanych koncepcji programistycznych, takich jak implementacja zależności, inwersja kontroli, zasada otwórz-zamknij, SOLID itp.;

•           Doświadczenie z systemami kontroli wersji: git, Mercurial;

•           Znajomość angielskiego.

Mile widziane:

•           Doświadczenie z SOA, Redis, RabbitMQ;

•           Doświadczenie z MongoDB i NoSQL będzie dodatkowym atutem;

•           Doświadczenie z metodologiami SCRUM/AGILE;

•           Znajomość WCF, Regexp, Multithreading będzie dodatkowym atutem;

•           Znajomość HTML i JS (m.in. jQuery, Vue.js, Angular).

Obowiązki:

•           Rozwój nowych inicjatyw biznesowych, rozbudowa istniejących

Z nami otrzymasz:

•           Stabilność finansową- oferujemy konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie.

•           Pracę w fajnym zespole profesjonalistów, w którym każdy kocha swoją pracę.

•          Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery. Udział w ciekawych i dużych    projektach.

•           Wygodny grafik pracy.

•           Płatne wakacje raz w roku

•           Dofinansowanie w wysokości  50% do kursów, zajęć sportowych, ubezpieczeń

Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail, podając swoje oczekiwania finansowe.