Career

РУКОВОДИТЕЛЬ Контакт Центра

Head Office

Tamga to międzynarodowa firma fintechowa dostarczająca rozwiązania technologiczne i marketingowe dla sektora finansowego. Misją firmy jest zwiększanie wiedzy finansowej ludzi oraz sprawianie, by produkty finansowe były proste i dostępne.
TamgaTeam to nie tylko pracownicy wykonujący wspólne zadania. To społeczność ambitnych ludzi, którzy zawsze szukają możliwości, a nie powodów. Ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i dążą do tego.

A teraz szukamy Contact Center Managera, który podziela nasze wartości i stara się stać częścią naszego zespołu.

Potrzebujemy Cię, jeśli:

  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w Contact Center na stanowisku kierowniczym.

  • Masz doświadczenie w pisaniu scenariuszy, prowadzeniu szkoleń.

  • Doświadczony użytkownik: 1C, CRM, MS Office, telefonia, tabele.

  • Potrafisz analizować informacje i identyfikować słabości, znajdować możliwości optymalizacji przepływu pracy.

Mamy nadzieję, że TY:

  • Zorganizuj pracę działu jakościowo i profesjonalnie.

  • Zapewnij wysoki poziom usług we wszystkich kanałach komunikacji.

  • Zrealizujesz swoje zadania w 100%.

W zamian oferujemy:

  • Stabilność finansowa - godziwa i terminowa pensja;

  • Pracuj w fajnym zespole profesjonalistów, w którym każdy kocha swoją pracę;

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery;

  • Udział w ciekawych i dużych projektach;

  • Dogodny harmonogram pracy;

  • Roczny płatny urlop;

  • Odszkodowanie 50% miodu. ubezpieczenia, sport i kursy;

Czekamy na Twoje CV z życzeniami dotyczącymi wynagrodzenia.

Submit CV