Career

Prawnik do spraw administracyjnych i karnych

Head Office

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie odpowiedzi na pisma, reklamacje oraz wnioski klientów oraz ich pełnomocników w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim (BIK, refinansowanie, błędne odsetki, odstąpienie od umowy, rozłożenie długu na raty itc.)

  • sporządzanie odpowiedzi na pisma: prokuratury, sądów karnych , policji, przygotowywanie dokumentacji do zgłoszeń Policyjnych, przygotowywanie pism przewodnich z zakresu prawa karnego,

  • sporządzanie odpowiedzi na wpływające pisma organów państwowych oraz innych podmiotów

  • sporządzanie opinii prawnych

  • przygotowywanie dokumentacji pożyczkowej oraz odpowiedzi dla postępowań na Policji

  • przygotowywanie przesłuchań i dokumentów na policję

  • wizyty w sądzie karnym oraz na komisariatach policji

  • weryfikacje pozwów w sprawach karnych

  • sporządzenie zestawień spraw wpływających oraz co miesięczne raportowanie co do liczby wpłyniętych spraw oraz ich statusu

  • monitorowanie zmian prawnych (zwłaszcza w zakresie działalności spółki) oraz wydanych wyroków w sprawach dotyczących kredytów konsumenckich;

  • propozycję co do wprowadzenia zmian do dokumentacji związanej z działalnością spółki, w celu dostosowania do aktualnego stanu prawnego

  • analiza umów na zlecenie pracodawcy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek prawo

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o kredycie konsumenckim

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • samodzielność wykonywania pracy

  • zdolność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontraktu B2B

  • Miejsce pracy - Warszawa, Centrum

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • rozwój zawodowy -  możliwość zastosowania nowych wiedzy i umiejętności w firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie - możesz mieć bezpośredni wpływ na poziom swoich dochodów.

Prosimy o wpisanie oczekiwań finansowych netto!

Submit CV